Fotograf

Svatební fotograf Český Krumlov

 

Tomáš Kasal


fotograf a majitel fotostudia a služeb

 

odkaz www.kasalfoto.cz
www stránky – Tomáš Kasal – www.tomaskasal.cz

www.tomaskasal.cz

Jsem českokrumlovský fotograf a provozovatel fotografických služeb na místě, kam se v Krumlově chodí za fotografem téměř 60 let. Takže jsem takový pokračovatel fotografické tradice v Českém Krumlově a to už je závazek.

Profesně mám k fotografii za sebou osm let na základní umělecké škole ve výtvarném oboru. Tady sice bez foťáku, ale té kompozice, portrétů, kreseb architektury, zátiší.
Dalo to i na pár výstav a dokonce i jedno ocenění z mezinárodní výtvarné soutěže. Ale to už je pár let a pak už byl hlavně ten fotoaparát.

To byl mimo jiné starý FED IV, taková ruská Leica a dnes se k němu stále rád vracím, dnes ale samozřejmě fotografuji hlavně digitálně.

Co se týká odborného vzdělání. Mám za sebou fotografickou školu a díky tomu také získanou profesní  kvalifikaci fotograf – fotoreportér, certifikovanou MŠMT.

Rád vás přivítám na svých autorských stránkách, které jsou věnované mé fotografické tvorbě a nabídce fotografování – ateliérové foto, fotografování v exteriéru, svatební fotografie. Nabízím také fotografování pro firmy – virtuální prohlídky, propagace obchodních prostor, produktové foto.

autorské stránky – www.tomaskasal.cz
nabídka fotografování v ateliéru i zde na stránkách kasalfoto.cz

Tomáš Kasal fotograf KasalFOTO Český Krumlov

Tomáš Kasal
tom@tomaskasal.cz
+420 730 509 608
+420 380 712 851