Spouštíme fotokurzy v Českém Krumlově a v Českých Budějovicích

fotokurzy Český Krumlov České Budějovice

Od léta 2021 spouštíme nově fotografické kurzy a workshopy, které se budou konat v Českém Krumlově a v Českých Budějovicích. Těšit se můžete na míru připravovaným fotokurzům, spolupráci s více fotografy, kurzy fotografování, workshopy práce s programem Zoner, workshop analogové fotografie, tvorbu fotoknih a k tomu i na dárky od našich partnerů (Zoner, CEWE,…).

workshop Zoner Český Krumlov České Budějovice

Nabídku a prezentaci aktuálních fotografických kurzů najdete na …

kurzy.kasalfoto.cz

V jednom termínu je většinou vypsán vždy jeden fotokurz nebo workshop, aby jsme se vám mohli plně věnovat.

workshop analogové fotografie temná komora Český Krumlov

Fotografické kurzy na míru

Ke všem fotokurzům a účastníkům máme individuální přístup, tedy se klidně ozvěte kurzy@kasalfoto.cz

Individuálně jsme také připraveni věnovat se vám při zasvěcení do tajů analogové fotgrafie. Vyfotíme si film, ať už klasický kinofilm nebo středoformátový rozměr a ten společně vyvoláme. Tento fotokurz již od jedné osoby a v individuálních termínech. Pro více informací se ozvěte nebo nalistujte informace na kurzy.kasalfoto.cz.

Pokud jste firma nebo instituce a pracujete s grafickým programem Zoner Photo Studio, můžeme vám přímo s firmou Zoner připravit školení na míru a u vás na pracovišti po celé ČR, osobně i přes on-line video konferenci. Pro objednání prosím kontakujte oddělení Zoner Akademie – multilicence@zoner.cz / https://www.zoner.cz/firmy/skoleni-kurzy-zoner-akademie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *